Kategorie

Newsletter

F.H.U.P. NAT-JAR jako Firma rodzinna z siedzibą w Łęczycy działająca na rynku polskim nieprzerwanie od 1992 roku zajmuje się Handlem oraz Produkcją wyposażenia sklepów. Celem firmy jest świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz dostarczanie na rynek towarów o wysokiej jakości. Szeroka oferta handlowa, konkurencyjne ceny, jak i również cenne doświadczenie, sympatia i zaufanie klientów zdobyte w ciągu ponad 20-letniej działalności firmy powodują, że jesteśmy jedną z najprężniej działających firm w województwie Łódzkim, a co się z tym wiąże również w Polsce.

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją mebli sklepowych oraz ekspozytorów wykonanych na bazie płyt laminowanych, systemu rur chromowanych, płyt PVC itd.

Przedmiotem działalności firmy jest również sprzedaż regałów magazynowych, słupków odgradzających, akcesoriów Pogrzebowych oraz Ślubnych.

Obecnie w ofercie posiadamy blisko 10000 artykułów.

Współpracujemy również z uznanymi producentami wyposażenia sklepów – wyroby tych firm można zakupić w naszym sklepie. Oferowane przez nas meble sklepowe to produkty najwyższej jakości, solidne i estetycznie wykonane. Jesteśmy przekonani, że nasze meble sklepowe, jak i cały asortyment sprostają oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki naszej pomocy wyposażenie sklepów nie będzie trudne, wręcz przeciwnie stanie się łatwe i przyjemne. Dostępne u nas produkty do wyposażenia sklepów pozwolą Państwu atrakcyjnie wyeksponować sprzedawane produkty, zmieniając Państwa sklep w miejsce wyjątkowe. Każdy z naszych Klientów może liczyć na to, że zajmiemy się nim indywidualnie, doradzimy i wybierzemy wspólnie zawsze najlepsze rozwiązanie.


Zapraszamy do Współpracy:
- Szkoły i Urzędy
- Muzea, Targi oraz Wystawy
- Hotele i Pensjonaty
- Kościoły oraz Zakłady Pogrzebowe
- Instytucje Publiczne, Społeczne i Finansowe
- oraz Przedsiębiorców Prywatnych

Pozdrawiamy

Barbara Pierowska
F.H.U.P. NAT-JAR
ul. Gen. Kutrzeby 7
99-300 Kutno
NIP; 775-164-69-24


 

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Zamówienie

Kontakt z nami

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym pracownikiem!

Telefon:(24) 254-70-60

Skontaktuj się z pracownikiem

Nowe produkty

» Brak nowych produktów na tą chwilę

facebook